MegaCAD– program do wspomagania projektowania, parametryzowany CAD w 2D i 3D. Bogata paleta narzędzi pozwala na projektowanie 2D jak i modelowanie 3D. Zaawansowane funkcje umożliwiają modelowanie parametryzowane 3D i 2D. Modele mogą zawierać wiele rozwiązań wraz z dynamicznie połączoną dokumentacją 2D. Oferowana wersja edukacyjna – CAD dla szkół – funkcjonalnie nie różni się od wersji komercyjnej.

MegaCAD
- witamy w serwisie

Dlaczego MegaCAD?

Początkiem sukcesu jest wybór odpowiedniego systemu CAD.
Wybór odpowiedniego systemu CAD to wyzwanie biznesowe. Płać co miesiąc lub kup, all-in-one ze wszystkimi funkcjami dostępnymi na rynku lub konkretnymi rozwiązaniami branżowymi.
A co jeśli zdecydujesz się skorzystać z systemu CAD i później zorientujesz się, że nie jest on odpowiedni do Twoich celów? Nie można dostosować i rozszerzyć do zmieniających się potrzeb lub zakres usług jest zbyt szeroki i przez to kosztowny?

MegaCAD ma dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.
Nasi wysoko wykwalifikowani i zorientowani na praktykę pracownicy chętnie udzielą Państwu uczciwej i rzetelnej porady, odpowiedzą na Państwa wymagania techniczne i myślą nieszablonowo – nawet poza zakupem.

MegaCAD – dlaczego?

Wiele dróg prowadzi do Rzymu, a MegaCAD, jako oprogramowanie CAD, pozostawia wszystkie drogi otwarte. Ponieważ praktyka pokazuje raz po raz: istnieje kilka sposobów na znalezienie dobrych rozwiązań tego samego problemu.

Dzięki intuicyjnej obsłudze i różnorodnym opcjom MegaCADa możesz osiągnąć swój cel na różne sposoby w zależności od projektu i wymagań – przy najwyższym poziomie produktywności. Ponieważ oprogramowanie CAD działa bez żadnych „ograniczeń”. Oznacza to że w dowolnym momencie masz swobodę łączenia różnych metod pracy. Na przykład łącza parametryczne są używane tylko tam, gdzie są rzeczywiście potrzebne i korzystne. Swobodne modelowanie pozwala na wdrażanie zmian w komponentach i złożeniach przy minimalnym wysiłku, nawet na późnym etapie.


MegaCAD – Uczyni projektowanie prostym, intuicyjna obsługa

• Pracuj bez ograniczeń
• Szybka konstrukcja dzięki dowolnemu, bezpośredniemu modelowaniu
• Z łatwością przenoś, umieszczaj lub wyrównuj elementy za pomocą metody „przeciągnij i upuść”.
• Większy nacisk na łatwość konstruowania i modelowania
• Po prostu osiągnij swój cel, wybierając różne podejścia
• Szybkie doświadczenia sukcesu dla początkujących i tych, którzy przełączają się

„CAD bez ograniczeń. Zawsze masz swobodę łączenia różnych metod pracy.”
„Połączenie intuicyjnej obsługi i zorientowanego na praktykę programu szkoleniowego pozwala początkującym i osobom przechodzącym na zmiany szybko interweniować w łańcuch procesów Twojej firmy”


MegaCAD – Maksymalna elastyczność i efektywne rozwiązania
• CAD 3D i 2D w jednym w jednym oprogramowaniu
• Szeroki zakres możliwych zastosowań w niemal wszystkich obszarach
• Rysunki 2D można również tworzyć bez modelu bryłowego 3D
• Różne wersje dla różnych wymagań
• Precyzyjne funkcje dostosowane bezpośrednio do danej branży
• Rozwiązanie typu „wszystko w jednym” do kompleksowych zadań projektowych

„Każda wersja MegaCAD 3D zawiera także naszą zaawansowaną technologię MegaCAD 2D. Obie technologie są dostępne dla użytkownika w dowolnym momencie w jednym programie i na jednym interfejsie.”
„Bez względu na to, czy są one dowolnie zaprojektowane, czy tworzone w sposób zautomatyzowany, wszystko można ze sobą w każdej chwili połączyć”.


MegaCAD – Łatwa wymiana danych

• Wszystkie popularne interfejsy są już zintegrowane
• Z łatwością manipuluj i dostosowuj dane zewnętrzne.
• Zaawansowana funkcja importu minimalizująca utratę informacji.


MegaCAD – Kup zamiast wynajmować

• Za MegaCADa płacisz tylko raz.
• Nie musisz ciągle płacić za oprogramowanie.
• Nie wciągniemy Cię w łańcuch opłat rocznych.
• Usługa wsparcia i aktualizacji.
• Szybka pomoc producenta.
• Oprogramowanie jest zawsze aktualne.


MegaCAD – Gotowy na przyszłość

Dalszy rozwój dzięki bliskości klienta i 35-letniemu doświadczeniu w branży
Niskie wymagania sprzętowe
Z łatwością obsługuj nawet złożone modele


MegaCAD – Po prostu przetestuj – 14 dni bezpłatnie -> zamówienie bezpłatnej wersji testowej


MegaCAD – CAD 2D i 3D
Projektuj w 2D i 3D jednocześnie

Wszechstronne funkcje 2D/3D w ramach ujednoliconego interfejsu użytkownika – to przewaga wydajności, dzięki której MegaCAD wspiera swoich użytkowników w codziennych zadaniach związanych z projektowaniem i rysowaniem.
Wiele popularnych systemów CAD opiera się na określonej metodologii projektowania, która jest wynikiem wielu lat rozwoju. Inne programy specjalizują się w jednym zadaniu, na przykład rysunku technicznym, zwykle ze względu na kompatybilność ze starszymi wersjami. Z drugiej strony MegaCAD został zaprojektowany z myślą o spójnej metodologii 2D<->3D od chwili jego wprowadzenia na rynek.

 

Wszystko przydatne w jednym programie
Dzięki MegaCAD wszystkie ważne podzadania projektowe odbywają się w jednym interfejsie użytkownika: dowolne projektowanie, rysunek techniczny, parametryzacja rysunków i powierzchni lub wyprowadzanie komponentów 3D w 2D! Standardowy graficzny interfejs użytkownika MegaCAD jest również idealny do tworzenia dokumentacji technicznej i ilustracji do instrukcji obsługi.

Projektuj kreatywnie bez zastanawiania się jak to zrobić

Użytkownicy MegaCAD mają swobodę w zakresie metodologii projektowania. Z drugiej strony użytkownicy innych systemów CAD często poddawali się dyktatom odpowiedniego oprogramowania. Często czują się związani z systemem CAD, z którego korzystają podczas swoich szkoleń. Powszechne ograniczenie w systemach CAD: wszystkie projekty muszą zaczynać się od określonego punktu początkowego lub obrotu. Projektanci nie pracujący z MegaCADem często więc muszą się gruntownie zastanowić jak zbudować model produktu – najlepiej jeśli mają model w głowie przed jego skonstruowaniem. Oprócz tego sposobu pracy MegaCAD umożliwia natomiast wyznaczanie i zmianę punktów odniesienia i obrotu, kiedy tylko ma to sens i jest konieczne w procesie projektowania. Projektant, który nie jest przywiązany do pierwotnego punktu, ale może także później ustawić punkty obrotu, ma większą swobodę w rozwiązywaniu rzeczywistego zadania projektowego.

Zacznij od czwartego wymiaru

Konsekwentny rozwój produktów 2D-3D w połączeniu ze swobodą projektowania przynosi korzyść także w czwartym wymiarze, jakim jest czas: MegaCAD znacząco ułatwia pracę rysownikom, projektantom, konstruktorom i ilustratorom technicznym, tj. tzn.: prawdziwe rezultaty osiąga się w krótszym czasie.

Wersja testowa
Ostatni film
Licencjonowanie