MegaCAD– program do wspomagania projektowania, parametryzowany CAD w 2D i 3D. Bogata paleta narzędzi pozwala na projektowanie 2D jak i modelowanie 3D. Zaawansowane funkcje umożliwiają modelowanie parametryzowane 3D i 2D. Modele mogą zawierać wiele rozwiązań wraz z dynamicznie połączoną dokumentacją 2D. Oferowana wersja edukacyjna – CAD dla szkół – funkcjonalnie nie różni się od wersji komercyjnej.

MegaCAD
- witamy w serwisie

Promocja "Lato 2024"

MegaCAD – promocja „Lato 2024”

Od 25.06 2024 r. do dnia 15.07.2024 r. prowadzona będzie promocja na zakup MegaCADa wraz z rocznym abonamentem. Zakupując MegaCADa wraz z rocznym abonamentem Użytkownik w ciągu roku kalendarzowego otrzyma następną wersję, czyli docelowo będzie dysponował wersją 2025.

Przy zakupie MegaCADa wraz z rocznym abonamentem w pakiecie do końca promocji obowiązują rabaty od cen z cennika. Dodatkowo do końca promocji będą obniżone ceny wersji bez rocznego abonamentu.

Rabat w przypadku zakupu z rocznym abonamentem – 15%.

Rabat w przypadku zakupu bez abonamentu – 10%.

Powyższe rabaty od cen z cennika -> Ceny


Abonament

W przypadku zakupu wraz z abonamentem automatycznie zawiązujemy umowę na odpłatne dostarczanie uaktualnień w następnych latach. Umowa będzie automatycznie przedłużana poprzez wystawienie faktury na następny rok. W dowolnym momencie można zrezygnować z abonamentu najpóźniej na 3 miesiące przed jego zakończeniem.
Roczny koszt uaktualnień -> Ceny
Szersza informacja dotycząca abonamentu -> Abonament

Wersja testowa
Ostatni film
Licencjonowanie