MegaCAD– program do wspomagania projektowania, parametryzowany CAD w 2D i 3D. Bogata paleta narzędzi pozwala na projektowanie 2D jak i modelowanie 3D. Zaawansowane funkcje umożliwiają modelowanie parametryzowane 3D i 2D. Modele mogą zawierać wiele rozwiązań wraz z dynamicznie połączoną dokumentacją 2D. Oferowana wersja edukacyjna – CAD dla szkół – funkcjonalnie nie różni się od wersji komercyjnej.

MegaCAD
- witamy w serwisie

Firma CAD-Projekt została założona w sierpniu 1994 r. Powstała w oparciu o działalność firmy CAD PO POLSKU, będącej prekursorem wprowadzania na polski rynek, całkowicie spolszczonych systemów CAD. Założycielami firmy byli Andrzej Setman, Paweł Zdrojewski i Joanna Metelkin.
W początkowym okresie CAD-Projekt zajmował się dystrybucją programu MegaCAD i jego tłumaczeniem na język polski, następnie rozszerzył działalność o tworzenie procedur ułatwiających życie projektantom i opracowywanie specjalistycznych aplikacji. W celu dalszego spopularyzowania oferowanych programów, szef firmy opracował już siedem podręczników, wydanych w dużym nakładzie oraz cały szereg instrukcji do oferowanych programów i aplikacji.


• W chwili obecnej CAD-Projekt jest generalnym dystrybutorem systemu MegaCAD i związanych z nim aplikacji:
MegaCAD – uniwersalny system CAD dla projektantów z dowolnej branży. Wersja 3D oferuje modelowanie bryłowe i powierzchniowe.
MegaCAD Blech – profesjonalny system 3D do rozwijania blach. Aplikacja oferuje modelowanie parametryczne konstrukcji blaszanych.
Kinematyka – animacja zaprojektowanych modeli 3D.
BP-CAM – aplikacja do sterowania obrabiarkami produkcji ZAP BP.
RobotCAM – aplikacja do sterowania robotem Swiftroll.


Najważniejsze nagrody:

• Trzykrotna Nagroda Publiczności – Targi CAD/CAM.
• Trzykrotny laureat tytułu „Solidna Firma”
• Trzykrotny laureat tytułu „Solidna Firma”
• Tytuł „Rzetelna Firma”
• Złoty medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich – Infosystem.
• Dwukrotna Nagroda na Częstochowskich Targach Budownictwa


Dane i kontakt do naszej firmy:

CAD-Projekt s. c.

adres: 05-822 Milanówek ul. Staszica 2B
Regon: 010737589 NIP: 527-10-02-806
tel. 601-206-403,

Poczta @:
cadprojekt@megacad.pl zdrojewski@megacad.pl

www.megacad.pl