MegaCAD– program do wspomagania projektowania, parametryzowany CAD w 2D i 3D. Bogata paleta narzędzi pozwala na projektowanie 2D jak i modelowanie 3D. Zaawansowane funkcje umożliwiają modelowanie parametryzowane 3D i 2D. Modele mogą zawierać wiele rozwiązań wraz z dynamicznie połączoną dokumentacją 2D. Oferowana wersja edukacyjna – CAD dla szkół – funkcjonalnie nie różni się od wersji komercyjnej.

MegaCAD
- witamy w serwisie

MegaCAD 2D/3D Viewer Professional

MegaCAD 2D/3D Viewer Professional – Uniwersalny klucz do danych CAD
Firmy odnoszące sukcesy polegają na spójnych procesach rozwoju produktów, opartych na danych 3D CAD, które muszą być dostępne na wszystkich etapach procesu. Jednak wiele z tych etapów angażuje pracowników, którzy mają niewielkie doświadczenie w CAD lub nie mają go wcale i których miejsce pracy nie jest wyposażone w system CAD. Tutaj z pomocą przychodzą przeglądarki CAD, które umożliwiają przeglądanie i podstawową analizę modelu 3D.
Dzięki MegaCAD Viewer 2D/3D Professional stworzyliśmy narzędzie, które można wykorzystać w przygotowaniu pracy, produkcji, a także w działach sprzedaży i marketingu. Inaczej mówiąc, we wszystkich obszarach firmy, które nie są bezpośrednio związane z budową i potrzebują dostępu do rysunków i modeli, aby uzupełnić brakujący wymiar lub stworzyć przeskalowany wydruk.


MegaCAD 2D/3D Viewer Professional – pozwala na import wszystkich popularnych, neutralnych formatów CAD.
MegaCAD Viewer 2D/3D Professional może nie tylko odczytywać i zapisywać pliki MegaCAD i ACIS (SAT), ale także umożliwia import wszystkich popularnych neutralnych formatów CAD, takich jak IGES, STEP i VDA-FS, ale także CATIA V4, V5 i V6, PTC Creo, AutoCAD, Autodesk Inventor, Parasolid, Solid Edge, SolidWorks i Siemens Unigraphics (NX)


MegaCAD Viewer 2D/3D Professional – umożliwia otwieranie projektów zawierających modele 3D i powiązanymi z nimi arkuszami 2D. W razie potrzeby można również utworzyć nowe arkusze, na przykład w celu wygenerowania widoków 2D na bazie zaimportowanego modelu 3D i zdefiniowania przekrojów.
MegaCAD Viewer 2D/3D Professional – zawiera podstawowe funkcje do pomiarów, linii wymiarowych itp.


MegaCAD Viewer 2D/3D Professional – różne tryby OpenGL, opcjonalnie z przezroczystością, cieniami lub odbiciami, a także klasyczny wyświetlacz szkieletowy zapewniają atrakcyjną wizualnie prezentację modeli 3D. Sekcja optyczna umożliwia dynamiczny wgląd w wnętrze modelu w mgnieniu oka.


MegaCAD Viewer 2D/3D Professional – pozwala na wydruki w odpowiedniej skali. Odbywa się wygodnie za pomocą podglądu wydruku lub okna dialogowego drukowania, za pomocą którego można także wybrać fragmenty rysunku lub modelu 3D. Zawartość ekranu można także zapisać jako plik PDF 2D.

Wersja testowa
Ostatni film
Licencjonowanie